Piłkarze Lecha z wizytą na Ostrowie Tumskim
Piłkarze i działacze Mistrza Polski Lecha Poznań odwiedzili abp. Zbigniewa Zielińskiego. Wizyta była okazją do przekazania metropolicie m.in. koszulki i piłki z podpisami piłkarzy. Zawodnicy również nie wyszli z wizyty z gołymi rękami.
26 czerwca 2026


















